Loading...
Loading...
Mexico
AUDZĒTA KOKU PAĒNĀ, PUTNU DZIESMĀM SKANOT
No tiešiem saules stariem pasargājošo koku paēnā, un putniem lidinoties apkārt, šīs bioloģiskās kafijas pupiņas nesteidzīgi nobriest un pilnībā attīsta savu neticami piesātināto garšu un aromātu. Pievieno nodaudz piena, un tu sajutīsi gardās pralinē notis.

PIEBREMZĒ UN
BAUDI MIRKLI

Pašos Meksikas dienvidos dzīves ritms ir nedaudz lēnāks, un tieši tas padara to tik īpašu. Šeit audzētā kafija ir tāda pati - tā lēni nobriest un katrā malkā atgādina tev, lai vienkārši izbaudi mirkli.
hotpoint-1
hotpoint-2

MEKSIKAS DAUDZVEIDĪBA

Čjapasā ir pārstāvēti ne vien dažādi kultūras virzieni, bet arī dažādi kafijas veidi. Piemēram, izcilās, bioloģiskās arabikas un robustas kafijas pupiņas, kuru garšu šeit sajutīsi. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām atbildīgi audzēt šīs brīnišķīgās kafijas pupiņas, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus nekaitējot planētai.

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back