Loading...
Loading...
Espresso
TĀS IZSMALCINĀTĪBA VAR BŪT MALDINOŠA
Zem izsmalcinātām, zeltainām krema putiņām slēpjas pārsteidzoši izteiksmīga espresso kafija ar dzīvīgām granātābola notīm un grauzdētu valriekstu starpnotīm. Esi gatavs tam, ka šī klasiskā kafija ar raksturu atmodinās un iepriecinās tavas garšas kārpiņas.

TĪRS RADOŠUMS

Taironas ciltij bija izkoptas mākslinieciskās prasmes, un to enerģiju var sajust šajā tīrajā un intensīvajā bioloģiskajā kafijā, kas nākusi no viņu zemēm. Vai esi gatavs mākslas darbam jebkurā diennakts laikā?
hotpoint-1
hotpoint-2

DODIES CEĻOJUMĀ UZ BRAZĪLIJU UN KOLUMBIJU

Ceļo kopā ar mums un baudi divas pasaules klases arabikas kafijas šķirnes no Dienvidamerikas. Vidēji grauzdētas, lai saglabātu to brīnišķīgo smaržu. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām audzēt un aizsargāt šīs brīnišķīgās kafijas pupiņas, vienlaikus nekaitējot planētai.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Back