Loading...
Loading...
 
ESPRESSO INTENSO
INTENSĪVA, TIEŠI TĀDA, KĀDAI TAI IR JĀBŪT
Mēs prasmīgi veidojām šīs miniatūrās kafijas intensitāti, lai lakricas pikantajā un riekstu smaržā varētu sajust neuzbāzīgas vasaras ogu notis. Piesātināta espresso baudījums.
Espresso intenso

PRASMĪGI VEIDOTS STIPRUMS

Sajūti, ko nozīmē perfekts intensitātes un spēcīgu aromātu līdzsvars. Baudi šo uzmundrinošo maisījumu no rīta, lai gūtu enerģiju visai dienai.
hotpoint-1
hotpoint-2

 

DIVAS DZĪVĪGAS IZCELSMES VIETAS

 

Šī espresso intensīvās dvēseles izcelsme ir augļainās arabikas kafijas šķirne, galvenokārt no Kolumbijas, un piesātinātā Vjetnamas robustas kafija. Jauka planētas pretējās pusēs esošo kafijas valstu satikšanās. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām audzēt un aizsargāt šīs brīnišķīgās kafijas pupiņas, vienlaikus nekaitējot planētai.

Pasaules karte ar izceltu Dolce Gusto kafejnīcas zonuPasaules karte ar izceltu Dolce Gusto kafejnīcas zonu

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Kafijas plantācijas Kolumbijā

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back