Loading...
Loading...
ESPRESSO PALERMO
Iedvesmojoties no jūras spēka un Sicīlijas saules siltuma
Atklājiet NESCAFÉ DOLCE GUSTO ESPRESSO PALERMO – intensīvu un noturīgu espreso ar bagātīgu garšu buķeti un grauzdētām notīm. Zem samtainajām putām slēpjas piparu un tumšās šokolādes aromāti. Ļaujiet, lai jūs pārņem espreso, ko iedvesmojis jūras spēks un Sicīlijas saules siltums.

Saglabājiet aromāta svaigumu

Hermētiski noslēgtās kapsulas saglabā kafijas svaigumu, lai jūs varētu baudīt pilnu aromātu un garšu, kad vien vēlaties.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

Rūpīga kafijas izcelsmes izvēle

Espresso Palermo rodas no īpašas arabikas un robustas kombinācijas, ko mūsu kafijas veidotāji atlasījuši, lai izveidotu unikālu espreso.

Grande map Brazil

BRAZĪLIJA

Ļoti zems skābums, salda, žāvētu augļu notis

Šīs robustas un arabikas pupiņas, kas ievāktas valsts piekrastes un rietumu daļās, pārsteigs jūs ar bagātīgām un augļainām notīm.

Grande map Colombia

KOLUMBIJA

Izsmalcināta ǀ Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija, ko audzē Taironas pamatiedzīvotāju kopienas svētajā zemē, var lepoties ar augļainu, skābenu un līdzsvarotu garšu. Nobaudiet to, dzerot mūsu Lungo Colombia.

Grande map Ethiopia

VJETNAMA

Nosvērta ǀ Intensīva

Būdama otrā lielākā kafijas ražotāja pasaulē, Vjetnama ir viena no svarīgākajām kafijas ražotājvalstīm. Vairāk nekā 90% ievākto pupiņu ir robusta šķirnes, kas ir ļoti izturīga un satur vairāk kofeīna nekā arabika. Šai tumšajai un pamatīgajai kafijai ir intensīvs un rūgts aromāts.

Back