Loading...
Loading...
Oat Flat White
ZĪDAINA LĪDZ PĒDĒJAI PILĪTEI
Jau pirmajā malkā Tu šajā latte kafijā ar augu izcelsmes pienu sajutīsi gardas graudaugu notis un tieši tik daudz grauzdējuma, cik nepieciešams. Ienirsti nebeidzami maigajā garšā, baudot tasīti šīs kafijas.

RADI PATS TO, KO SAGAIDI

Latte kafija ar 100% augu izcelsmes pienu kļūs par Tavu jauno sabiedroto brokastīm. Pamosties ar zīdainas vegāniskās latte kafijas garšas baudījumu – tajā ir viss, ko Tu vēlies, un nekā tāda, ko nevēlētos. Ar mūsu Oat Flat White rīti ir kļuvuši garšīgāki.
hotpoint-1
hotpoint-2

 

CENTRĀ IR KVALITĀTE

 

Mūsu Oat Flat White centrā ir rūpīgi atlastītu kafijas pupiņu maisījums no Dienvidaustrumāzijas Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām audzēt šīs kvalitatīvās kafijas pupiņas atbildīgi, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus cienot planētu.

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, Tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back