Loading...
Loading...
Café au Lait Intenso
INTENSĪVA KAFIJAS GARŠAS PIEREDZE
Izbaudi šo drosmīgo kafijas garšu, kas atgādina svaigi grauzdētas kafijas pupiņas un to, cik tās patīkami garšo kopā ar maigu pienu. Tā ir jaudīga un krēmīga kombinācijā gudri radītā kapsulā.

INTENSITĀTE ĪSTAJĀS DEVĀS

Šī kafijas kombinācija ir gan nedaudz drosmīga, gan arī maiga. Izbaudi mūsu Café Au Lait Intenso no rīta vai tad, kav vēlies baudīt mirkli, vienlaikus uzlādējot baterijas.
hotpoint-1
hotpoint-2

 

IZCILS MAISĪJUMS, VĒL LABĀKA KOPĀ AR PIENU

 

Esam prasmīgi izveidojuši maisījumu ar Dienvidamerikas robustas šķirnes pupiņām, lai radītu perfektu dzērienu, pievienojot pienu. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām atbildīgi audzēt šīs kvalitatīvās kafijas pupiņas, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus cienot planētu.

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back