Loading...
Loading...
 
Cafetera Mini Me Automática Negra

JAUTRS NO ĀRPUSES,
NOPIETNS IEKŠPUSĒ

Tas ir gan stilīgs, gan profesionāls. Mini Me inovatīvās funkcijas palīdzēs tev atklāt plašu kafejnīcas kvalitātes dzērienu klāstu.

Patiešām lieliskas funkcijas

Atklāj visas nopietnās funkcijas, kas iekļautas Mini Me kafijas automātā

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-5
hotpoint-3
hotpoint-4

TĪRS DARBIŅŠ

Dzīve prasa piepūli, tādēļ kafijas pagatavošanai ir jābūt vienkāršai. Ar Mini Me samaltie kafijas biezumi paliek traukā, neatstājot nekādu nekārtību kafijas pagatavošanas vietā.

AR AUGSTSPIEDIENU

Mūsu augstspiediena sistēma līdz pat 15 bāriem ļauj ekstrahēt aromātus un pārklāt kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu.

KARSTU VAI AUKSTU? ABUS!

Ar Mini Me tu vari pagatavot visus savus iecienītos kafijas veidus, tostarp ledus kapučīno, mūsu jauno auksto kafijas dzērienu un daudz ko citu. Izpēti un baudi!

Rotaļājies un izvēlies

Vienkārši ieslidini izvēlēto kapsulu, un ar vieglu kafijas automāta sviras kustību vari pielāgot ūdens daudzumu un pagatavot perfektu dzērienu. Tieši tavā gaumē. Ātrāk nekā minūtes laikā.

5 MIN ECO REŽĪMS

Tavam Mini Me ir eco režīma funkcija, ar kuru enerģijas taupīšanas nolūkos kafijas automāts tiek automātiski izslēgts, ja tas piecas minūtes nav aktīvi darbojies.

Nescafé Dolce Gusto karšų ir šaltų gėrimų kavos kapsulės Karstā un aukstā daudzveidība

Tavs Mini Me kapsulu kafijas automāts ir tik daudzveidīgs, ka tu pavisam vienkārši vari pagatavot arī garšīgus aukstos dzērienus.

Automātisks

Kompaktais un automātiskais NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulu kafijas automāts un tā modernais dizains piestāvēs tavam neatkārtojamajam stilam. Pieejamas 4 krāsas, Mini Me izmērs ir tikai 16 cm (P) x 31 cm (A) x 24 cm (Dz).

ECO REŽĪMS

Ar ērto eco režīma funkciju tavs NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 kafijas automāts automātiski izslēgsies pēc tam, kad 5 minūtes netiks izmantots, kas ierindo šo automātu A klasē enerģijas patēriņa ziņā.

Augstspiediena sistēma

Pagatavo profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu, pateicoties automāta augstspiediena sistēmai (līdz 15 bāriem).

Izdevīgs
pirkums

Vienkārši izbaudi labumus. Mini Me ir eleganti veidots dizains, kas ļauj tev radīt izsmalcinātus kafejnīcas dzērienus, neaplaupot banku.

Svars

2,5 kg

Augstums

31,2 cm

Kafijas automāta piegādātājs

Delonghi

VATI

1500 W

Ūdens tvertne

1,2 L

Pievēršamies tehniskām lietām

Iepazīsti visas sava kafijas automāta detaļas

Vēlos uzzināt vairāk par šo kafijas automātu

Platums

31,6 cm

Dziļums

19,6 cm

Devas pielāgošana

Svira

Spriegums

220 V

Kafijas automāta garantija

1 gads

Back