You have reached the website

IEPAZĪSTIETIES AR MŪSU KAFIJAS AUTOMĀTIEM

Izmantojiet mūsu turpmāk redzamo kafijas automātu piedāvājumu, lai izvēlētos sev piemērotāko NESCAFÉ® Dolce Gusto® kafijas automātu.

15 Bars Bullet point icon Visi mūsu kafijas automāti darbojas ar maksimāli 15 bāru spiedienu, tas ir standarts, lai sasniegtu kafijas veikalā gatavotas kafijas kvalitāti.
Multi-Beverages Bullet point icon Ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® sistēmu Jums ir piekļuve plašam dzērienu klāstam ― no kafijas līdz tējai, šokolādei un vēl daudziem citiem dzērieniem. Pielāgojamais pilienu savākšanas paliktnis nodrošina, lai Jūsu izvēlētajā krūzītē būtu pareizais dzēriena daudzums.
Hot and Cold Bullet point icon Visi mūsu kafijas automāti ir aprīkoti ar karsto un auksto dzērienu izvēles iespēju, lai nevainojami pagatavotu jebkuru dzērienu no espreso līdz ledus tējai.
Eco-Mode Bullet point icon Visiem mūsu kafijas automātiem noklusējumā ir uzstādīts enerģijas taupīšanas režīms, kas nodrošina automātisku kafijas automāta izslēgšanos pēc piecām minūtēm.
  Ūdens tvertnes ietilpība Automātiskā plūsmas apturēšana XL krūzes funkcija Pilienu savākšanas paliktnis no nerūsējoša materiāla Komplektā iekļauta kapsulas tvertne Kafijas automāta izmērs (garums/augstums/platums centimetros) Svars
MINI ME
Mini Me
0.8 L Yes No No No 19/30.5/24 ~2.5Kg
GENIO
Genio
0.65 L Yes No Yes Yes 16.4/29.9/23.1 ~2.5Kg