Loading...
Loading...
Double Espresso (Doppio)

INTENSĪVAS GARŠAS
EKSPLOZIJA

Uzlādē savu dienu ar šo pārliecinošo arabikas un robustas šķirņu kafijas pupiņu maisījumu no Latīņamerikas un Āzijas. Šis ir tas nelielais grūdiens, kas tev nepieciešams dienas gaitā.

Double Espresso

UZLĀDĒ SAVU DIENU

Šī Double Espresso kafijas deva ar samtainām krema putiņām rada nepārspējamu aromāta eksploziju, pateicoties kafijas spēcīgajam grauzdējumam, augļu notīm un zemes starpnotīm. Double Espresso piesātinātā garša un tās neticamā intensitāte nodrošina, lai tu būtu gatavs turpināt dienu.
hotpoint-1
hotpoint-2

 

PIRMSĀKUMI MEKLĒJAMI RITUĀLOS

 

Autentiskas tradīcijas ir kvalitatīvas espresso kafijas noslēpums. Cieņpilni novācot kafijas pupiņas ilgtspējīgās saimniecībās un vaicājot padomu apkārtējai kopienai, ir iespējams radīt tādu aromātu sajaukumu, kas balstīts zināšanās. Arabikas šķirnes kafijas pupiņas tiek novāktas, lai iegūtu tumšas un intensīvi asas notis, savukārt robustas šķirnes kafijas pupiņas izmanto, lai paspilgtinātu krēmīgumu, ko vēlamies iegūt no pamatā esošās noapaļotās garšas. Daudzslāņains sastāvs, kas aicina tevi atvilkt elpu, kamēr atgūsti spēkus.

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back