Loading...
Loading...

Kā varam tev palīdzēt?

Tu vari arī meklēt tālāk lapā pēc tēmām.

BUJ
Kā darbojas automāts?

NESCAFÉ® Dolce Gusto® espresso kafijas aparāts ar spiedienu, kas sasniedz 15 bārus, iesūknē ūdeni NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulā. 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® espresso kafijas aparāts un kapsulas ir izveidotas tā, lai ūdens, ar augstu spiedienu ievadīts kapsulā, vienmērīgā spiedienā tiktu sadalītsi virs kafijas un iegūtu pilnīgu tās garšu un aromātu. Šī kafijas sistēma izmanto līdzīgu spiedienu, kāds ir profesionālajos kafijas automātos. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kafijas sistēma spēj darboties ar līdz 15 bāriem augstu spiedienu.

Ko manam automātam dod atkaļķošana?

Laika gaitā kaļķakmens palēnina ūdens plūsmu aparāā, samazina kapacitāti un var arī samazināt ūdens, kas tiek izmantots tavu dzērienu gatavošanai, uzsildīšanas ātrumu. 

Atkaļķošana reizi 3-4 mēnešos palīdz atbrīvoties no kaļķakmens rašanās, saglabājot ātru ūdens plūsmu un augstu spiedienu.

Cik bieži man būtu jāatkaļķo mans automāts?

Tavu automātu ieteicams atkaļķot reizi 3-4 mēnešos vai pēc 900 lietošanas reizēm.

Cik daudz kafijas man vajadzēs vienai tasei?

Visiem mūsu dzērieniem nepieciešama viena vai divas kapsulas (melnu kafiju pagatavosiet no vienas kapsulas, kafijas dzērienu ar pienu (piemēram, Latte Machiatto vai Cappuccino) pagatavošanai nepieciešama arī kapsula ar pienu). Ūdens daudzums, pagatavojot kafiju, , protams, ir atkarīgs no tevis, bet mūsu ieteikumi, kā pagatavot katru no karstajiem dzērieniem, ir norādīti uz iekvienas kapsulas un iepakojuma kastītes.

Kā es zināšu, kura kapsula jāizmanto kuram dzērienam?

Kapsulas augšpuse pateiks, kurš dzēriens tas ir, bet tev būs jāapskata arī kapsulas pamatnes jeb „bļodiņas“ krāsa, lai uzzinātu, kāda veida kapsula tā ir – piena, kafijas, šokolādes vai auksto dzērienu. Piena kapsulām ir balta pamatne, bet kafijas – melna vai tumši brūna. Šokolādes kapsulām ir gaiši brūna pamatne, bet aukstajiem dzērieniem – sudrabota. Ja vēlies redzēt tiešsaistes demonstrācijas, kā pagatavot dzērienus, uzbrauc ar kursoru uz ‘PAR’ galvenajā izvēlnē un nospied uz ‘Sistēma un Demo’.

Vai es varu izmantot citas kafijas kapsulas vai tikai NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulas?

Tikai NESCAFÉ® Dolce Gusto® kafijas kapsulas ir piemērotas lietošanai šajā automātā. Tās ir vienīgās kapsulas, kas ietilpst un atbilst augstajām sistēmas kvalitātes prasībām.

Manā kapsulu kastē nav piena!

Lai pagatavotu dzērienus ar pienu, piemēram, Latté Macchiato vai Cappuccino,, būs jāizmanto divas kapsulas – vienu no tām ar pienu. Kapsulas augšpuse pateiks, kurš dzēriens tas ir, bet tev būs jāapskata arī pamatnes krāsa, lai uzzinātu, kāda veida kapsula tā ir – piena, kafijas, šokolādes vai auksto dzērienu. Piena kapsulām ir balta pamatne, bet kafijas – melna vai tumši brūna. Šokolādes kapsulām ir gaiši brūna pamatne, bet aukstajiem dzērieniem – sudrabota. Atceries, ja esi iegādājies kādu no NESCAFÉ® Dolce Gusto® melnajām kafijām bez piena, tad piena kapsules nebūs pievienotas. Ja vēlies redzēt tiešsaistes demonstrācijas, kā pagatavot dzērienus, uzbrauc ar kursoru uz ‘PAR‘ galvenajā izvēlnē un nospied uz ‘Sistēma un Demo’.

Skatīt visu

Vai neatradi risinājumu?

Piezvanīt mūsu klientu apkalpošanas dienestam 67508056