You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus Automātiskais kafijas aparāts Melns no Delonghi®

Recepšu veidošana atbilstoši Jūsu vēlmēm vēl nekad nav bijusi tik vienkārša, kā izmantojot automātisko, ultrakompakto kafijas aparātu NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus, kas apvieno plūstošas līnijas un novatoriskus elementus. Papildus profesionālas kvalitātes kafijas ar biezu samtaina krēma kārtu pagatavošanai, tagad Jūs varat pielāgot intensitātes līmeni, temperatūru un tilpumu aparāta saskarnē, pateicoties augsta spiediena sistēmai (līdz 15 bāriem). Jūsu kafijas aparāts apstājas automātiski, atkarībā no Jūsu izvēles. Izbaudiet vairāk nekā 30 kafijas darinājumus - sākot ar Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, līdz pat karstajai šokolādei, tējai un aukstajiem dzērieniem - kā vien vēlaties!

Out of Stock
89,00
 • Detaļas
 • Lietošanas instrukcija
 • Garantija
 • Atsauksmes un vērtējumi
 • Instrukcija

Recepšu veidošana atbilstoši Jūsu vēlmēm vēl nekad nav bijusi tik vienkārša, kā izmantojot automātisko, ultrakompakto kafijas aparātu NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus, jo tas tika intuitīvi izstrādāts, lai pilnībā apmierinātu Jūsu vajadzības. Papildus profesionālas kvalitātes kafijas ar biezu samtaina krēma kārtu pagatavošanai, tagad varat veidot savu dzērienu, izvēloties intensitātes līmeni ar espresso boost funkciju, kas ļaus to pilnībā pielāgot savai gaumei, pateicoties augsta spiediena sistēmai (līdz 15 bāriem). No siltas līdz ļoti karstai - vienkārši izvēlieties pareizo temperatūru un lielumu, kas vislabāk atbilst Jūsu tasītei, balstoties uz Jūsu kafijas dzēriena izvēli. Ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus, Jums ir brīvība augt. Izmantojot pieejamo XL opciju, Jūs varat paņemt līdzi vairāk, kad dodaties ceļā. Neuztraucieties - ņemot vērā, ka šis ir A enerģijas patēriņa klases aparāts, ja pirms aiziešanas aizmirsāt to izslēgt, aparāts automātiski izslēgsies pēc 5 neaktivitātes minūtēm. Turklāt tā atkaļķošanas brīdinājuma sistēma nodrošina pareizu darbību un nevainojamu kafijas lietošanas pieredzi katru reizi, savukārt tā 0,8L noņemamā ūdens tvertne ļauj to neizsakāmi vienkārši lietot un tīrīt. Vienkārši ievietojiet mūsu hermētiski noslēgtās kapsulas, kas saglabā kafijas svaigumu, piespiediet pogu un katru reizi izbaudiet vilinošo aromātu. Ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus Jūs varat izbaudīt vairāk nekā 30 augstākās kvalitātes kafijas darinājumus, neatkarīgi no tā, vai Jums patīk stipra vai vāja, melna vai balta kafija. Izbaudiet sākot ar drosmīgo Ristretto, intensīvo espresso, aromātisko Lungo un piesātināto Grande, līdz pat putojošam kapučīno un maigajam Latte Macchiato, vai pat karstajai šokolādei, tējām un aukstajiem dzērieniem.

Dolce Gusto Espresso Boost

PIELĀGOJAMA INTENSITĀTE:

Veidojiet sev piemērotu dzērienu, pielāgojot intensitātes līmeni, lai Jūs varētu pagatavot kafiju atbilstoši savai gaumei un baudīt intensīvu espreso, pateicoties espresso boost tehnoloģijai.

Dolce Gusto temperature icon

TEMPERATŪRAS IZVĒLE:

No siltas līdz ļoti karstai - Jūs varat pielāgot temperatūru atbilstoši savām vēlmēm un kafijas dzeršanas paradumiem, pateicoties trim dažādiem temperatūras iestatījumiem, kas viegli pieejami ar vienas pogas piespiešanu. Neatkarīgi no tā, vai Jūs steidzaties pēc karstas kafijas tases vai aicināt draugus, kuriem ir dažādi kafijas dzeršanas paradumi, Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu jaunais espresso aparāts spēs pagatavot kafiju pareizajā temperatūrā.

15bars

AUGSTA SPIEDIENA SŪKNIS:

Pagatavojiet mājās profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu krēmu mazāk nekā 30 sekunžu laikā, pateicoties maksimāli 15 bāru augstas veiktspējas sūknim, kas perfekti izvelk maigo garšu un izcilos aromātus no katras kafijas kapsulas.

Play and Select

AUGSTAS KVALITĀTES KAFIJAS ŠĶIRNES:

Izbaudiet vairāk nekā 30 augstākās kvalitātes kafijas darinājumus neatkarīgi no tā, vai Jums patīk stipra vai vāja, melna vai balta kafija. Izbaudiet sākot ar drosmīgo Ristretto, intensīvo espresso, aromātisko Lungo un piesātināto Grande, līdz pat putojošam kapučīno un maigajam Latte Macchiato, vai pat karstajai šokolādei, tējām un aukstajiem dzērieniem.

Dolce Gusto Hot Cold

KARSTS UN AUKSTS:

Jūsu kafijas automāts ir tik universāls, ka Jūs varat ļoti vienkārši pagatavot arī gardus aukstos dzērienus. Pārliecinieties, ka jau izmēģinājāt mūsu jauno New Orleans Style Cold Brew kafiju!

 Automatic system icon

AUTOMĀTISKĀ TEHNOLOĢIJA:

Vienkārši ielieciet izvēlēto NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulu, pielāgojiet ūdens daudzumu, pagriežot vadības gredzenu, un piespiediet pogu (play): Jūsu kafijas aparāts automātiski apstāsies īstajā brīdī, lai pagatavotu Jums perfektu dzērienu.

Dolce Gusto XL Function

ĻOTI LIELAS TASES FUNKCIJA:

Jums ir brīvība augt. Ar pieejamo XL opciju, Jūs varat paņemt līdzi vairāk, kad dodaties ceļā.

icon

HERMĒTISKI NOSLĒGTAS KAPSULAS: 

Ar mūsu hermētiski noslēgtām kapsulām, kas saglabā kafijas svaigumu, Jūs baudīsiet aromātisku kafijas tasi katrā reizē.

eco

ENERĢIJAS TAUPĪŠANA:

Turklāt, šim aparātam ir A+ enerģijas patēriņa klase, gadījumā, ja pirms aiziešanas aizmirsīsiet izslēgt aparātu, pateicoties eko režīma funkcijai, tas automātiski izslēgsies pēc 1 neaktivitātes minūtes.

Guarantee

DIVU GADU GARANTIJA:

Baudiet miera sajūtu ar mūsu divu gadu garantiju.

Banner

Lūdzu, noklikšķiniet uz turpmāk redzamās lejupielādes saites, lai ielādētu lietošanas instrukciju.

This warranty applies to all products with De’Longhi and Dolce Gusto brands (both brands on the unit must be present).

 

What does the warranty cover?
We guarantee each appliance to be free from defects in materials and workmanship. Our obligation under this warranty is limited to repair at our factory or authorised service centre of any defective parts or part thereof, other than parts damaged in transit. In the event of a products replacement or return, the unit must be returned postage paid, and with its accompanying, valid proof of purchase. The repaired or new model will be returned at the company expense. This warranty shall apply only if the appliance is used in accordance with the operating instructions, which accompany it, and on an Alternating Current (AC) circuit.

 

How long does the coverage last?
This warranty runs for two years (2) from the purchase date found on your receipt and applies only to the original purchaser for use.

 

What is not covered by the warranty?
The warranty does not cover defects or damage of the appliance, which result from repairs or alterations to the appliance outside our factory or authorised service centers, nor shall it apply to any appliance, which has been subject to abuse, misuse, negligence or accidents. Also, consequential and incidental damage resulting from the use of this product or arising out of any breach of contract or breach of this warranty are not recoverable under this warranty. The warranty does not cover appliances that do not work properly because they have not been descaled in accordance with the factory instruction which accompany it.

 

How do you get service?
If repairs become necessary, see contact information below: LT Customers: log onto our website at whttps://www.dolce-gusto.lt.
The above warranty is in lieu of all other express warranties and representations. All implied warranties are limited to the applicable warranty period set forth above. De’Longhi/Dolce Gusto does not authorise any other person or company to assume for it any liability in connection with the sale or use of its appliance. This warranty gives you specific legal rights, and you may also have other rights, which vary from country to country.

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus Automātiskais kafijas aparāts Melns no Delonghi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Vispārējais novērtējums*
Kafijas automāta ražotājs De'Longhi
Manual Name At User Manuals Page Genio S Plus Delonghi User Manual
Ūdens tvertnes ietilpība 0.8 l
Kapsula
Kapsulu turētājs
Hroma svira
Tērauda rokturis
LCD ekrāns
Mehāniskā svira
Rullītis
Kafijas automāta svars ~2.4 kg
Kafijas automāta spriegums vatos 1500 W
Voltāža 230 V, 50 Hz
Kafijas automāta garantija 2 years