You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Automātiskais kafijas aparāts Balts no Delonghi®

Automātiskais, ultrakompaktais NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulu kafijas aparāts tika veidots balstoties uz radošumu un vienkāršību. Tā XL funkcionalitāte ļauj pielāgot dzēriena izmēru atbilstoši Jūsu personīgajām vēlmēm. Ar vairāk nekā 30 pieejamajiem kafijas darinājuma veidiem, sākot no auksta un beidzot ar karstu, pateicoties aparāta augstspiediena sistēmai, varat brīvi pagatavot profesionālas kvalitātes kafiju. Hermētiski noslēgtas kapsulas, kas saglabā kafijas svaigumu, ļauj baudīt bagātīgo aromātu atkal un atkal. Vienkārši ievietojiet kapsulu, izvēlieties dzēriena lielumu ar play and select funkcionalitāti un izbaudiet!

Out of Stock
89,00
 • Detaļas
 • Garantija
 • Atsauksmes un vērtējumi
 • Instrukcija

Pagatavojiet savu perfekto dzērienu no vairāk nekā 30 kafijas darinājumu veidiem – sākot ar Espresso, Kapučīno, Latte Macchiato, vai pat karsto šokolādi, tējas un aukstos dzērienus - izvēle ir Jūsu. Automātiskais, ultrakompaktais NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S kafijas aparāts tika veidots balstoties uz radošumu un vienkāršību. Radiet profesionālas kvalitātes kafiju ar kafijas aparāta augstspiediena sistēmu (līdz 15 bāriem) un XL funkcionalitāti, nebaidieties veikt lielus soļus. XL opcija sniedz Jums iespēju paņemt vairāk līdzi, kad dodaties ceļā. Varat justies droši, zinot, ka ekorežīma funkcija automātiski izslēgs Jūsu aparātu pēc 5 neaktivitātes minūtēm. Ar mūsu hermētiski noslēgtajām kapsulām, kas saglabā kafijas svaigumu, Jūs varat baudīt bagātīgo aromātu atkal un atkal. Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk stipra vai vāja, melna vai balta kafija, baudiet lielisko izvēli sākot ar drosmīgo Ristretto, intensīvo Espresso, aromātisko Lungo un piesātināto Grande, līdz pat putojošam kapučīno un maigajam Latte Macchiato, vai pat karstajai šokolādei, tējām un aukstajiem dzērieniem.

Genio S15bars

AUGSTA SPIEDIENA SŪKNIS:
Pagatavojiet profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu krēmu mājās mazāk nekā 30 sekunžu laikā, pateicoties tā maksimāli 15 bāru augstas veiktspējas sūknim, kas perfekti izvelk maigo garšu un izcilos aromātus no katras kafijas kapsulas.

Genio S

AUGSTAS KVALITĀTES KAFIJAS ŠĶIRNES:
Izbaudiet vairāk nekā 30 augstākās kvalitātes kafijas darinājumus, neatkarīgi no tā, vai Jums patīk stipra vai vāja, melna vai balta kafija. Izbaudiet sākot ar drosmīgo Ristretto, intensīvo espresso, aromātisko Lungo un piesātināto Grande, līdz pat putojošam kapučīno un maigajam Latte Macchiato, vai pat karstajai šokolādei, tējām un aukstajiem dzērieniem.

Genio S

KARSTS UN AUKSTS:
Jūsu kafijas aparāts ir tik universāls, ka Jūs varat ļoti vienkārši pagatavot arī garšīgus aukstos dzērienus. Pārliecinieties, ka jau izmēģinājāt mūsu jauno New Orleans Style Cold Brew kafiju!

 Genio S

AUTOMĀTISKĀ TEHNOLOĢIJA:
Vienkārši ielieciet izvēlēto NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulu, pielāgojiet ūdens daudzumu, pagriežot vadības gredzenu, un piespiediet pogu (play): Jūsu kafijas aparāts automātiski apstāsies īstajā brīdī, lai pagatavotu Jums perfektu dzērienu.

Genio S

ĻOTI LIELAS TASES FUNKCIJA:
Jums ir brīvība augt. Ar pieejamo XL opciju Jūs varat paņemt līdzi vairāk, kad dodaties ceļā.

Genio S

HERMĒTISKI NOSLĒGTAS KAPSULAS:
Ar mūsu hermētiski noslēgtajām kapsulām, kas saglabā kafijas svaigumu, Jūs baudīsiet aromātisku kafijas tasi katru reizi.

Genio S

ENERĢIJAS TAUPĪŠANA:
Turklāt, šim aparātam ir A+ enerģijas patēriņa klase - gadījumā, ja pirms aiziešanas aizmirsīsiet izslēgt aparātu, pateicoties eko režīma funkcijai, tas automātiski izslēgsies pēc 1 neaktivitātes minūtes.

Genio S

DIVU GADU GARANTIJA:
Baudiet miera sajūtu ar mūsu divu gadu garantiju.

Genio S

This warranty applies to all products with De’Longhi and Dolce Gusto brands (both brands on the unit must be present).

 

What does the warranty cover?
We guarantee each appliance to be free from defects in materials and workmanship. Our obligation under this warranty is limited to repair at our factory or authorised service centre of any defective parts or part thereof, other than parts damaged in transit. In the event of a products replacement or return, the unit must be returned postage paid, and with its accompanying, valid proof of purchase. The repaired or new model will be returned at the company expense. This warranty shall apply only if the appliance is used in accordance with the operating instructions, which accompany it, and on an Alternating Current (AC) circuit.

 

How long does the coverage last?
This warranty runs for two years (2) from the purchase date found on your receipt and applies only to the original purchaser for use.

 

What is not covered by the warranty?
The warranty does not cover defects or damage of the appliance, which result from repairs or alterations to the appliance outside our factory or authorised service centers, nor shall it apply to any appliance, which has been subject to abuse, misuse, negligence or accidents. Also, consequential and incidental damage resulting from the use of this product or arising out of any breach of contract or breach of this warranty are not recoverable under this warranty. The warranty does not cover appliances that do not work properly because they have not been descaled in accordance with the factory instruction which accompany it.

 

How do you get service?
If repairs become necessary, see contact information below: LT Customers: log onto our website at whttps://www.dolce-gusto.lt.
The above warranty is in lieu of all other express warranties and representations. All implied warranties are limited to the applicable warranty period set forth above. De’Longhi/Dolce Gusto does not authorise any other person or company to assume for it any liability in connection with the sale or use of its appliance. This warranty gives you specific legal rights, and you may also have other rights, which vary from country to country.

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Automātiskais kafijas aparāts Balts no Delonghi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Vispārējais novērtējums*
Kafijas automāta ražotājs De'Longhi
Manual Name At User Manuals Page Genio S Delonghi User Manual
Ūdens tvertnes ietilpība 0.8 l
Kapsula
Kapsulu turētājs
Hroma svira
Tērauda rokturis
LCD ekrāns
Mehāniskā svira
Rullītis
Kafijas automāta svars ~2.4 kg
Kafijas automāta spriegums vatos 1500 W
Voltāža 230 V, 50 Hz
Kafijas automāta garantija 2 years