Loading...
Loading...
 
Back

Izpētīt mūsu

GENIO S BASIC

Genio S Basic

Kafijas automāts

Genio S Basic

Automātisks | Balts | 220V

Nekad vēl nav bijis tik vienkārši pagatavot tieši tādu kafiju, kāda tev patīk. Ar Genio S pielāgo kafijas lielumu, nospied pogu un baudi garšīgu kafejnīcas kvalitātes dzērienu dažādību. Tā slaidais dizains iederas jebkurā virtuvē.

INDIVIDUĀLI PIELĀGOT SAVU KAFIJU
KĻŪST PAR BĒRNU SPĒLI

Pateicoties intuitīvajam LED gredzenam un XL funkcijai, tu vari pavisam vienkārši pielāgot dzērienu atbilstoši savai gaumei. Tas ir tik vienkārši, ka būs pa spēkam ikvienam.

ĒRTI INDIVIDUĀLI PIELĀGOT

Izpēti visas šī sevišķi kompaktā kafijas automāta būtiskākās funkcijas.

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6

1 MIN ECO REŽĪMS

Genio S ir eco režīma funkcija, ar kuru enerģijas taupīšanas nolūkos kafijas automāts tiek izslēgts, ja tas vienu minūti nav aktīvi darbojies (A+ enerģijas patēriņa klase).

ATKAĻĶOŠANAS BRĪDINĀJUMS

Pateicoties iebūvētajai, automātiskajai brīdinājuma sistēmai, ir kļuvis vēl vienkāršāk saprast, kad atkaļķot kafijas automātu. Uzturi to kā jaunu un sāc atkaļķošanu, kad ieslēgšanas/izslēgšanas pogas krāsa kļūst oranža.

TĪRS DARBIŅŠ

Dzīve prasa piepūli, tādēļ kafijas pagatavošanai ir jābūt vienkāršai. Ar Genio S samaltie kafijas biezumi paliek traukā, neatstājot nekādu nekārtību kafijas pagatavošanas vietā.

AUGSTSPIEDIENS

Mūsu augstspiediena sistēma līdz pat 15 bāriem ļauj izvilkt visus aromātus un pārklāt kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu.

KARSTU VAI AUKSTU? ABUS!

Ar Genio S tu vari pagatavot visus savus iecienītos kafijas veidus, tostarp ledus kapučīno, mūsu jauno auksto kafijas dzērienu un daudz ko citu. Izpēti un baudi!

ROTAĻĀJIES, IZVĒLIES UN ŅEM XL

Vienkārši ievieto izvēlēto kapsulu, izvēlies vēlamo tilpumu ar pieskārienu intuitīvi vadāmam LED gredzenam un nospied pogu, lai sāktu dzēriena pagatavošanu. Vai vēlies lielāku izmēru? Ar XL funkciju tu vari baudīt sevišķi lielu tasi dzēriena (līdz pat 300 ml) ar vienu pogas pieskārienu.

Karstā un aukstā daudzveidība

Tavs Mini Me kapsulu kafijas automāts ir tik daudzveidīgs, ka tu pavisam vienkārši vari pagatavot arī garšīgus aukstos dzērienus.

Automātisks

Kompaktais un automātiskais NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulu kafijas automāts un tā modernais dizains piestāvēs tavam neatkārtojamajam stilam. Pieejamas 4 krāsas, Mini Me izmērs ir tikai 16 cm (P) x 31 cm (A) x 24 cm (Dz).

ECO REŽĪMS

Ar ērto eco režīma funkciju tavs NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 kafijas automāts automātiski izslēgsies pēc tam, kad 5 minūtes netiks izmantots, kas ierindo šo automātu A klasē enerģijas patēriņa ziņā.

Augstspiediena sistēma

Pagatavo profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu, pateicoties automāta augstspiediena sistēmai (līdz 15 bāriem).

PAGATAVOT KAFIJU – 
TAS IR TĪRAIS NIEKS

Genio S ir veidots tā, lai tas derētu jebkuram budžetam, un tā dizains pēc iespējas labāk iederētos ikvienā stilā. Tā iespējas un vienkāršā lietošana padarīs tavus rītus daudz vienkāršākus un gardākus. 

Svars

2,0 kg

Augstums

27,3 cm

Kafijas automāta piegādātājs

SEB

Vati

1500 W

Ūdens tvertne

0,8 l

Pievēršamies tehniskām lietām

Iepazīsti visas sava kafijas automāta detaļas

Vēlos uzzināt vairāk par šo kafijas automātu

Platums

11,2 cm

Dziļums

28,6 cm

Devu pielāgošana

Svira

Spriegums

230 V

Kafijas automāta garantija

1/2 gads