Loading...
Loading...
 
Back

Izpētīt mūsu

GENIO S TOUCH

De Longhi

Genio S Touch

Kafijas automāts

Genio S Touch

Automātisks | Cosmic Grey | 220V

Genio S Touch ar izsmalcināto skārienekrāna dizainu un vismodernākajām funkcijām ir mūsu labākais kafijas automāts, lai individāli pielāgotu tavu kafiju līdz perfektumam tikai dažās sekundēs.

AR VIENU PIESKĀRIENU LĪDZ PERFEKCIJAI

Kurš teica, ka kompakts izmērs nav savienojams ar drosmīgu raksturu? Ar Genio S Touch tu vari pilnībā kontrolēt un pielāgot dzērienu intensitāti, izmēru, temperatūru, un tas pat nodrošina papildu espresso enerģijas devu. Tas viss viena pieskāriena attālumā.

AR VIENU PIESKĀRIENU LĪDZ PERFEKCIJAI

Kurš teica, ka kompakts izmērs nav savienojams ar drosmīgu raksturu? Ar Genio S Touch tu vari pilnībā kontrolēt un pielāgot dzērienu intensitāti, izmēru, temperatūru, un tas pat nodrošina papildu espresso enerģijas devu. Tas viss viena pieskāriena attālumā.

Pievēršamies tehniskām lietām

Iepazīsti visas sava kafijas automāta detaļas

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6

ROTAĻĀJIES, IZVĒLIES UN ŅEM XL

Vienkārši ievieto izvēlēto kapsulu, izvēlies vēlamo tilpumu ar intuitīvi vadāmu LED gredzenu un nospied pogu, lai sāktu dzēriena pagatavošanu. Vai vēlies lielāku izmēru? Ar XL funkciju tu vari baudīt sevišķi lielu tasi dzēriena (līdz pat 300 ml) ar vienu pogas pieskārienu.

BLUETOOTH PIESLĒGUMS

Pilnībā pielāgo savu kafiju ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® lietotni, kas caur Bluetooth pieslēgta tavam kafijas automātam. Pielāgo savas kafijas temperatūru un lielumu, kā arī ieplāno dzēriena pagatavošanu jau iepriekš un saglabā pielāgotās receptes nākamajai reizei.

ESPRESSO PAPILDU ENERĢIJAS DEVA

Ar šo inovatīvo tehnoloģiju kafija tiek samitrināta pirms dzēriena pagatavošanas, kā rezultātā izdodas intensīvāks un koncentrētāks espresso, kad vien to vēlies.

IZSMALCINĀTS DZĒRIENS

Vienkārši ievieto izvēlēto kapsulu. Vai vēlies lielāku izmēru? Ar XL funkciju tu vari baudīt sevišķi lielu tasi dzēriena (līdz pat 300 ml) ar vienu pogas pieskārienu pieskārienu.

TĪRS DARBIŅŠ

Dzīve prasa piepūli, tādēļ kafijas pagatavošanai ir jābūt vienkāršai. Ar Genio S Touch samaltie kafijas biezumi paliek traukā, neatstājot nekādu nekārtību kafijas pagatavošanas vietā.

1 L ŪDENS TVERTNE

Ērti izņemama 1 l ūdens tvertne, lai tu varētu pagatavot vairāk savu iecienīto dzērienu līdz nākamajai tā uzpildes reizei.

AUGSTSPIEDIENS

Mūsu augstspiediena sistēma līdz pat 15 bāriem ļauj izvilkt visus aromātus un pārklāt kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu.

TEMPERATŪRAS KONTROLE

Padari vēl personalizētākus savus kafejnīcas stila kafijas, šokolādes un tējas dzērienus ar četriem pieejamajiem temperatūras iestatījumiem. Atklāj gan karsto, gan auksto dzērienu receptes un izbaudi tos!

1 MIN ECO REŽĪMS

Genio S Touch ir eco režīma funkcija, ar kuru enerģijas taupīšanas nolūkos kafijas automāts tiek izslēgts, ja tas vienu minūti nav aktīvi darbojies (A+ enerģijas patēriņa klase).

ATKAĻĶOŠANAS BRĪDINĀJUMS

Pateicoties iebūvētajai, automātiskajai brīdinājuma sistēmai, ir kļuvis vēl vienkāršāk saprast, kad atkaļķot kafijas automātu. Uzturi to kā jaunu un sāc atkaļķošanu, kad ieslēgšanas/izslēgšanas pogas krāsa kļūst oranža.

Karstā un aukstā daudzveidība

Tavs Mini Me kapsulu kafijas automāts ir tik daudzveidīgs, ka tu pavisam vienkārši vari pagatavot arī garšīgus aukstos dzērienus.

Automātisks

Kompaktais un automātiskais NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulu kafijas automāts un tā modernais dizains piestāvēs tavam neatkārtojamajam stilam. Pieejamas 4 krāsas, Mini Me izmērs ir tikai 16 cm (P) x 31 cm (A) x 24 cm (Dz).

ECO REŽĪMS

Ar ērto eco režīma funkciju tavs NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 kafijas automāts automātiski izslēgsies pēc tam, kad 5 minūtes netiks izmantots, kas ierindo šo automātu A klasē enerģijas patēriņa ziņā.

Augstspiediena sistēma

Pagatavo profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu, pateicoties automāta augstspiediena sistēmai (līdz 15 bāriem).

LABĀKAIS NO LABĀKAJIEM

Šī būs piemērota izvēle, ja meklē vislabāko kafijas automātu, kas neaizņems daudz vietas uz virtuves letes. Modernas funkcijas, elegants dizains un dzērienu izvēle kā kafejnīcā — tikai ar vienu pirksta pieskārienu.

Créme de
la créme

If you’re looking for the ultimate coffee machine without taking up lots of counterspace, look no further. Advanced features, a sleek design and a coffeeshop menu available at the touch of a finger. ​

Svars

2,0 kg

Augstums

27,2 cm

Kafijas automāta piegādātājs

SEB

Vati

1500 W

Ūdens tvertne

1,2 l

Pievēršamies tehniskām lietām

Iepazīsti visas sava kafijas automāta detaļas

Vēlos uzzināt vairāk par šo kafijas automātu

Platums

11,2 cm

Dziļums

28,6 cm

Devas pielāgošana

Svira

Spriegums

110 V

Kafijas automāta garantija

1 gads