Loading...
Loading...
 
Back

Izpētīt mūsu

Infinissima Touch

INFINISSIMA TOUCH GRAY

Kafijas automāts

INFINISSIMA®

Manuāls | Gray | 220V

Inifinissima goldalgotais dizains spēj mainīties atkarībā no jūsu perspektīvas, pateicoties tā bezgalīgajai formai. Šis kafijas automāts rada brīnišķīgu kafejnīcas dzērienu dažādību, ļaujot pamielot acis ar tā izskatu. Pieejamas trīs krāsas.

PARAUGIES UZ KAFIJU CITĀDI

Nav nepieciešams meklēt ko citu, ja ir Infinissima. Tam ir praktisks un moderns dizains, intuitīvas, ar roku veicamas funkcijas, kā arī sevišķi ietilpīga 1,2 l ūdens tvertne – tev būs iespēja pagatavot vairāk sava iecienītā dzēriena.

Pievēršamies tehniskām lietām

Iepazīsti visas sava kafijas automāta detaļas

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6

ROTAĻĀJIES UN IZVĒLIES

Vienkārši ieslidini izvēlēto kapsulu, un ar vieglu kafijas automāta sviras kustību vari pielāgot ūdens daudzumu un pagatavot perfektu dzērienu. Tieši tavā gaumē. Ātrāk nekā minūtes laikā. 

BLUETOOTH PIESLĒGUMS

Pilnībā pielāgo savu kafiju ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® lietotni, kas caur Bluetooth pieslēgta tavam kafijas automātam. Pielāgo savas kafijas temperatūru un lielumu, kā arī ieplāno dzēriena pagatavošanu jau iepriekš un saglabā pielāgotās receptes nākamajai reizei.

ESPRESSO PAPILDU ENERĢIJAS DEVA

Ar šo inovatīvo tehnoloģiju kafija tiek samitrināta pirms dzēriena pagatavošanas, kā rezultātā izdodas intensīvāks un koncentrētāks espresso, kad vien to vēlies.

IZSMALCINĀTS DZĒRIENS

Vienkārši ievieto izvēlēto kapsulu, izvēlies vēlamo tilpumu ar tilpuma selektoru un pagriez sviru, lai sāktu dzēriena pagatavošanu. Vai vēlies lielāku izmēru? Ar XL funkciju tu vari baudīt sevišķi lielu tasi dzēriena (līdz pat 300 ml) ar vienu pogas pieskārienu.

TĪRS DARBIŅŠ

Dzīve prasa piepūli, tādēļ kafijas pagatavošanai ir jābūt vienkāršai. Ar Infinissima samaltie kafijas biezumi paliek traukā, neatstājot nekādu nekārtību kafijas pagatavošanas vietā.

SEVIŠĶI IETILPĪGA ŪDENS TVERTNE

Ērti izņemama 1,2 l ūdens tvertne, lai tu varētu pagatavot vairāk savu iecienīto dzērienu līdz nākamajai uzpildes reizei.

KARSTU VAI AUKSTU? ABUS!

Ar Infinissima tu vari pagatavot visus savus iecienītos kafijas veidus, tostarp ledus kapučīno, mūsu jauno auksto kafijas dzērienu un daudz ko citu. Izpēti un baudi!

AUGSTSPIEDIENS

Mūsu augstspiediena sistēma līdz pat 15 bāriem ļauj izvilkt visus aromātus un pārklāt kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu.

ATKAĻĶOŠANAS BRĪDINĀJUMS

Pateicoties iebūvētajai, automātiskajai brīdinājuma sistēmai, ir kļuvis vēl vienkāršāk saprast, kad atkaļķot kafijas automātu. Uzturi to kā jaunu un sāc atkaļķošanu, kad ieslēgšanas/izslēgšanas pogas krāsa kļūst oranža.

5 MIN ECO REŽĪMS

Tavam Infinissima ir eco režīma funkcija, ar kuru enerģijas taupīšanas nolūkos kafijas automāts tiek automātiski izslēgts, ja tas piecas minūtes nav aktīvi darbojies (A+ enerģijas patēriņa klase).

Karstā un aukstā daudzveidība

Tavs Mini Me kapsulu kafijas automāts ir tik daudzveidīgs, ka tu pavisam vienkārši vari pagatavot arī garšīgus aukstos dzērienus.

Automātisks

Kompaktais un automātiskais NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulu kafijas automāts un tā modernais dizains piestāvēs tavam neatkārtojamajam stilam. Pieejamas 4 krāsas, Mini Me izmērs ir tikai 16 cm (P) x 31 cm (A) x 24 cm (Dz).

ECO REŽĪMS

Ar ērto eco režīma funkciju tavs NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 kafijas automāts automātiski izslēgsies pēc tam, kad 5 minūtes netiks izmantots, kas ierindo šo automātu A klasē enerģijas patēriņa ziņā.

Augstspiediena sistēma

Pagatavo profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu, pateicoties automāta augstspiediena sistēmai (līdz 15 bāriem).

IZSKATĀS LABI. PAGATAVO DZĒRIENUS VĒL LABĀK. 

Piešķir savas kafijas stūrītim nedaudz izsmalcinātības un daudz iespēju ar Inifnissima. 

Svars

2,65 kg

Augstums

29,6 cm

Kafijas automāta piegādātājs

DELONGHI

Vati

1500 W

Ūdens tvertne

1,2 L

Pievēršamies tehniskām lietām

Iepazīsti visas sava kafijas automāta detaļas

Vēlos uzzināt vairāk par šo kafijas automātu

Platums

15,5 cm

Dziļums

28 cm

Devu pielāgošana

Svira

Spriegums

230 V 50 Hz

Kafijas automāta garantija

1/2 gads