Loading...
Loading...
 
Latte Macchiato
VIENKĀRŠI IENIRSTI TAJĀ
Iegrimsti stingrajās putās, lai atklātu piesātinātu espresso, zem kura slēpjas krēmīgs pilnpiens. Noapaļotā un aromātiskā, bagātīgā garša aizvedīs tevi pie klasiskajām, neuzbāzīgi saldajām notīm un izteiktām piena notīm.
Latte Macchiato

JO VAIRĀK, JO LABĀK

Ja tu vienmēr mīli saņemt vairāk, šī būs perfekta izvēle. Ienirsti ikvienā slānī. Pievieno nedaudz aizrautības savam rīta ritmam vai pēcpusdienas pauzei ar šo iespaidīgo un garšīgo dzērienu.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

 

PREMIUM KVALITĀTES PUPIŅU TIKŠANĀS

 

Mūsu Latte Macchiato pamatā ir tīru premium kvalitātes arabikas kafijas pupiņu maisījums no Brazīlijas un Kolumbijas apvienojumā ar intensīvām robustas šķirnes pupiņām no Vjetnamas. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām atbildīgi audzēt šīs brīnišķīgās kafijas pupiņas, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus nekaitējot planētai.

Pasaules karte ar izceltu kafijas joslā dzeltenā krāsāPasaules karte ar izceltu kafijas joslā dzeltenā krāsā

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Vjetnama

Drosmīga | Intensīva

Vjetnama ir kafijas karaļvalsts. Vairāk nekā 90% procentu no šīs valsts kafijas pupiņām ir robustas šķirne, kas ir ļoti noturīga un ar augstāku kofeīnas saturu nekā arabikas šķirnei.

Back