You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus Automātiskais kafijas aparāts Melns no Delonghi®

Automātiskais ultrakompaktais kafijas aparāts NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch ir radīts, lai lieliski iederētos Jūsu virtuvē. Šis aparāts piedāvā vairākas interesantas papildu funkcijas. Intensīva espresso pastiprināšanas tehnoloģija, regulējama temperatūras kontrole un regulējama apjoma opcija ļauj pagatavot kafiju, kas atbilst Jūsu gaumei. Vienkārša mijiedarbība ar lietotāja saskarni ļauj pielāgot parametrus atbilstoši vēlamajam rezultātam. Izmantojot mūsu hermētiski noslēgtās kapsulas, ar vienu pogas pieskārienu Jūs varat pagatavot vairāk nekā 30 profesionālas kvalitātes dzērienus.

Out of Stock
89,99
 • Detaļas
 • Lietošanas instrukcija
 • Garantija
 • Atsauksmes un vērtējumi
 • Instrukcija

Profesionālas kvalitātes dzērienu pagatavošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša, kā ar automātisko, ultakompakto NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch kafijas aparātu. Tā kā tas tika intuitīvi izstrādāts, lai pilnībā atbilstu Jūsu vajadzībām, tagad Jūs varat pagatavot savu dzērienu, izvēloties intensitātes līmeni ar tā espresso boost funkciju. No siltas līdz ļoti karstai - vienkārši izvēlieties pareizo temperatūru un lielumu, kas vislabāk atbilst Jūsu tasītei. Gatavojot mājās profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu samtainu putu kārtu, pateicoties augsta spiediena sistēmai (līdz 15 bāriem),  Jums ir brīvība augt. Izmantojot pieejamo XL opciju, Jūs varat paņemt līdzi vairāk, kad dodaties ceļā. Ar A enerģijas patēriņa klasi, Jūs varat justies mierīgi, zinot, ka Jūsu viedais aparāts automātiski izslēgsies pēc 5 neaktivitātes minūtēm. Integrētā brīdinājuma sistēma nodrošinās, lai Jūs baudītu nevainojamu kafiju katru reizi, savukārt 0,8L noņemamā ūdens tvertne ļauj to viegli tīrīt. Vienkārši ievietojiet mūsu hermētiski noslēgtās kapsulas, kas saglabā kafijas svaigumu, piespiediet pogu un izbaudiet vilinošo aromātu katru reizi. Ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch Jūs varat izbaudīt vairāk nekā 30 augstākās kvalitātes kafijas darinājumus neatkarīgi no tā, vai Jums patīk stipra vai vāja, melna vai balta kafija – izvēle ir Jūsu.

Dolce Gusto Espresso Boost

PIELĀGOJAMA INTENSITĀTE:

Veidojiet sev piemērotu dzērienu, pielāgojot intensitātes līmeni, lai Jūs varētu pagatavot kafiju atbilstoši savai gaumei un baudīt intensīvu espreso, pateicoties espresso boost tehnoloģijai.

Dolce Gusto temperature icon

TEMPERATŪRAS IZVĒLE:

No siltas līdz ļoti karstai - Jūs varat pielāgot temperatūru atbilstoši savām vēlmēm un kafijas dzeršanas paradumiem, pateicoties trim dažādiem temperatūras iestatījumiem, kas viegli pieejami ar vienas pogas piespiešanu. Neatkarīgi no tā, vai Jūs steidzaties pēc karstas kafijas tases vai aicināt draugus, kuriem ir dažādi kafijas dzeršanas paradumi, Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu jaunais espresso aparāts spēs pagatavot kafiju pareizajā temperatūrā.

15bars

AUGSTA SPIEDIENA SŪKNIS:

Pagatavojiet mājās profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu krēmu mazāk nekā 30 sekunžu laikā, pateicoties maksimāli 15 bāru augstas veiktspējas sūknim, kas perfekti izvelk maigo garšu un izcilos aromātus no katras kafijas kapsulas.

Play and Select

AUGSTAS KVALITĀTES KAFIJAS ŠĶIRNES:

Izbaudiet vairāk nekā 30 augstākās kvalitātes kafijas darinājumus neatkarīgi no tā, vai Jums patīk stipra vai vāja, melna vai balta kafija. Izbaudiet sākot ar drosmīgo Ristretto, intensīvo espresso, aromātisko Lungo un piesātināto Grande, līdz pat putojošam kapučīno un maigajam Latte Macchiato, vai pat karstajai šokolādei, tējām un aukstajiem dzērieniem.

Dolce Gusto Hot Cold

KARSTS UN AUKSTS:

Jūsu kafijas automāts ir tik universāls, ka Jūs varat ļoti vienkārši pagatavot arī gardus aukstos dzērienus. Pārliecinieties, ka jau izmēģinājāt mūsu jauno New Orleans Style Cold Brew kafiju!

 Automatic system icon

AUTOMĀTISKĀ TEHNOLOĢIJA:

Vienkārši ielieciet izvēlēto NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulu, pielāgojiet ūdens daudzumu, pagriežot vadības gredzenu, un piespiediet pogu (play): Jūsu kafijas aparāts automātiski apstāsies īstajā brīdī, lai pagatavotu Jums perfektu dzērienu.

Dolce Gusto XL Function

ĻOTI LIELAS TASES FUNKCIJA:

Jums ir brīvība augt. Ar pieejamo XL opciju, Jūs varat paņemt līdzi vairāk, kad dodaties ceļā.

Dolce Gusto Sealed icon

HERMĒTISKI NOSLĒGTAS KAPSULAS: 

Ar mūsu hermētiski noslēgtām kapsulām, kas saglabā kafijas svaigumu, Jūs baudīsiet aromātisku kafijas tasi katrā reizē.

Eco icon

ENERĢIJAS TAUPĪŠANA:

Turklāt, šim aparātam ir A+ enerģijas patēriņa klase, gadījumā, ja pirms aiziešanas aizmirsīsiet izslēgt aparātu, pateicoties eko režīma funkcijai, tas automātiski izslēgsies pēc 1 neaktivitātes minūtes.

2 years guarantee

DIVU GADU GARANTIJA:

Baudiet miera sajūtu ar mūsu divu gadu garantiju.

Banner

Lūdzu, noklikšķiniet uz turpmāk redzamās lejupielādes saites, lai ielādētu lietošanas instrukciju.

This warranty applies to all products with De’Longhi and Dolce Gusto brands (both brands on the unit must be present).

 

What does the warranty cover?
We guarantee each appliance to be free from defects in materials and workmanship. Our obligation under this warranty is limited to repair at our factory or authorised service centre of any defective parts or part thereof, other than parts damaged in transit. In the event of a products replacement or return, the unit must be returned postage paid, and with its accompanying, valid proof of purchase. The repaired or new model will be returned at the company expense. This warranty shall apply only if the appliance is used in accordance with the operating instructions, which accompany it, and on an Alternating Current (AC) circuit.

 

How long does the coverage last?
This warranty runs for two years (2) from the purchase date found on your receipt and applies only to the original purchaser for use.

 

What is not covered by the warranty?
The warranty does not cover defects or damage of the appliance, which result from repairs or alterations to the appliance outside our factory or authorised service centers, nor shall it apply to any appliance, which has been subject to abuse, misuse, negligence or accidents. Also, consequential and incidental damage resulting from the use of this product or arising out of any breach of contract or breach of this warranty are not recoverable under this warranty. The warranty does not cover appliances that do not work properly because they have not been descaled in accordance with the factory instruction which accompany it.

 

How do you get service?
If repairs become necessary, see contact information below: LT Customers: log onto our website at whttps://www.dolce-gusto.lt.
The above warranty is in lieu of all other express warranties and representations. All implied warranties are limited to the applicable warranty period set forth above. De’Longhi/Dolce Gusto does not authorise any other person or company to assume for it any liability in connection with the sale or use of its appliance. This warranty gives you specific legal rights, and you may also have other rights, which vary from country to country.

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus Automātiskais kafijas aparāts Melns no Delonghi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Vispārējais novērtējums*
Kafijas automāta ražotājs De'Longhi
Manual Name At User Manuals Page Genio S Touch Delonghi User Manual
Ūdens tvertnes ietilpība 0.8 l
Kapsula
Kapsulu turētājs
Hroma svira
Tērauda rokturis
LCD ekrāns
Mehāniskā svira
Rullītis
Kafijas automāta svars ~2.4 kg
Kafijas automāta spriegums vatos 1500 W
Voltāža 230 V, 50 Hz
Kafijas automāta garantija 2 years