You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS manuālais kafijas automāts Balts no DeLonghi®

 


NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS īpaši mazo kapsulu kafijas automāts ar nelielu ietekmi uz vidi un modernu dizainu ir speciāli izstrādāts tā, lai tas iederētos jebkurā virtuvē, un tas ir pieejams 3 krāsās.

Out of Stock
100,00
  • Detaļas
  • Garantija
  • Atsauksmes un vērtējumi
  • Instrukcija

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS īpaši mazo kapsulu kafijas automāts ar nelielu ietekmi uz vidi un modernu dizainu ir speciāli izstrādāts tā, lai tas iederētos jebkurā virtuvē. Pieejams 3 krāsās, Piccolo izmērs ir šāds: 14cm (P) x 28cm (A) x 27cm (D).

 

PROFESIONĀLAS KVALITĀTES KAFIJA
Pateicoties automāta augstspiediena sistēmai (līdz 15 bāriem), pagatavojiet profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu piena putu jeb crema kārtiņu. Kapsulas ir hermētiski noslēgtas, tādējādi saglabājot kafijas svaigumu, tādēļ katru reizi varēsiet baudīt bagātīgu kafijas aromātu.

 

Vienkārši izņemiet kapsulu turētāju un automāts automātiski ieslēgsies un uzsils, lai sasniegtu perfektu temperatūru 40 sekunžu laikā, tāpēc Jums nav jāgaida, lai tiktu pie kārotās kafijas baudīšanas. Ievietojiet izvēlēto kapsulu un viegli pabīdiet automāta manuālo sviru, un pagatavojiet dzērienu pēc Jūsu izvēles.
Ērta ekoloģiskā režīma funkcija automātiski izslēdz jūsu NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS kafijas automātu 1 minūti pēc dzēriena pagatavošanas, kas nozīmē, ka šai iekārtai ir A kategorijas enerģijas patēriņš.

 

VAIRĀK NEKĀ 20 KAFIJAS DZĒRIENU VEIDI
Ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Jūs varat baudīt vairāk nekā 20 izcilus kafijas dzērienu veidus neatkarīgi no tā, vai Jums patīk Espresso, vai parasta kafija, melna kafija vai ar pienu. Izbaudiet spēcīgo Ristretto, intensīvo Espresso, aromātisko Lungo, bagātīgo Grande kafiju, Cappuccino ar putojošu pienu, maigo Latte Macchiato vai pat karstu šokolādi.

Manuāla tehnoloģija:
Vienkārši iebīdiet izvēlēto kapsulu un, viegli pabīdot sviru, pagatavojiet ideālu izvēlēto dzērienu.

Profesionāli pagatavojiet kvalitatīvu kafiju ar samtainām putām, izmantojot aparāta augstā spiedien sistēmu (līdz 15 bar).

Izmantojot mūsu pied