Loading...
Loading...

NESCAFÉ®
Dolce Gusto® pieeja

Iztēlojies kvalitatīvu kafiju mājās tikai ar vienu pogas pieskārienu. Ar NESCAFE® Dolce Gusto® tev ir kafejnīcas kvalitātes dzērienu dažādība un brīvība individuāli pielāgot katru dzērienu savai gaumei.

AugstspiediensAugstspiediena priekšrocības

Mūsu unikālā augstspiediena sistēma līdz pat 15 bāriem ļauj izvilkt visus aromātus un pārklāt kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu.

Karstu vai aukstuKarstu vai aukstu? Abus.

Pagatavo karstas kafejnīcas stila kafijas, tējas un šokolādes dzērienus vai aukstus kapučīno, ledus tējas vai mūsu jauno auksto kafijas dzērienu.

SvaigumsTīrs darbiņš

Dzīve prasa piepūli, tādēļ kafijas pagatavošanai ir jābūt vienkāršai. Ar NESCAFE® Dolce Gusto® samaltie kafijas biezumi paliek traukā, neatstājot nekādu nekārtību kafijas pagatavošanas vietā.

Eco režīmsEnerģijas taupīšana

Ikvienam automātam ir Eco režīma funkcija, lai automāts izslēgtos automātiski pēc tam, kad dažas minūtes netiek aktīvi izmantots.

Moderns kafejnīcas piedāvājums tavās mājās

30 dzērienu dažādība ļauj tev brīvi pagatavot savus iecienītos dzērienus un nogaršot jaunus.

Vai vēlies iegūt vēl vairāk kontroles?

Piemērotu kafijas automātu atradīs gan tie, kuriem patīk piespiest pogu un vairāk par to nedomāt, gan tie, kuriem patīk pilnībā kontrolēt procesu

Automātisks

Baudi savus dzērienus ar precīzi iegūtu intensitātes līmeni. Seko mūsu pieredzējušo baristu norādēm, kas sniegtas uz kapsulas. Vienkārši izvēlies intensitāti, un kafijas automāts paveiks pārējo.

Manuāls

Tāpat kā automātiskie kafijas automāti, arī mūsu manuālie kafijas automāti ļauj baudīt tieši tādu kafiju, kādu tu vēlies. Kontrolē ūdens daudzumu ar vieglu sviras pagriezienu.

Vislabākā kvalitāte? Kvalitāte.

Tagad pārejam pie kaut kā patiešām laba. Katra tava pagatavotā kafijas tasīte sākas ar pasaulē labākajām pupiņām. Jo pie tevis nonāk tikai tās, kurām ir vislabākā garša un aromāts.

Iegūtas atbildīgā veidā

Visas pupiņas tiek iegūtas atbildīgā veidā no pasaules līmeņa kafijas izcelsmes vietām, un pēc tam tās tiek rūpīgi izraudzītas maisījumam, grauzdētas un samaltas.

Precīzi hermetizētas

Patentētajās viedajās kapsulās tiek saglabāts oriģinālais svaigums un aromāti, lai tu varētu pilnībā izbaudīt savu iecienīto kafijas pieredzi.

Lēnai malkošanai

Tiešā ūdens plūsma no kapsulas tasē nodrošina katram dzērienam brīnišķīgi svaigu garšu bez piegaršas no iepriekšējiem dzērieniem.

Kvalitāte sākas no paša sākuma. Izpēti katru posmu pupiņu ceļā līdz tasītei.

Ilgtspēja katrā posmā

 

Visdrīzāk tev ir savi veidi, kā izrādīt mīlestību planētai. Mums tāpat. Esam aizsākuši Nescafé plānu, lai nodrošinātu kafijas audzēšanu, ražošanu un patēriņu ilgtspējīgā veidā. Uzzini vairāk par jau paveikto, pašreiz notiekošo un nākamajiem soļiem.

Papildinformācija

10% ATLAIDE

GAIDA TEVI

Reģistrējies tūlīt, lai saņemtu jauku sagaidīšanas piedāvājumu.