Loading...
Loading...
 
Cappuccino
KAFEJNĪCU KLASIKA TAVĀS MĀJĀS
Iemērc karotīti viegli saldajās un patīkami biezajās putās, lai atklātu aromātisku espresso kafiju un treknas piena putas. Intensīva, krēmīga un uzticīga saviem pirmsākumiem. Viss viena pieskāriena attālumā.
Cappuccino

UZ MIRKLI
IZKĀP NO IERASTĀ

Esi piecēlies pirms saullēkta? Katru rītu tev būs nepieciešams atbalsts saspringtajai dienai, kas sekos. Ņem rokās kapučino, ar kājām stingri uz zemes, malko kafiju un apmaisi to, paceļot acis pret debesīm, atverot sirdi un nomierinot prātu. Šis ātri pagatavojamais klasiskais dzēriens būs tev perfekts sabiedrotais.
hotpoint-1
hotpoint-2

 

PASAULSLAVENS

 

Esam apvienojuši krēmīgu pienu un espresso, kas pagatavots no divām premium kvalitātes arabikas šķirnes kafijas pupiņām no Kolumbijas un Brazīlijas un intensīvām robustas šķirnes kafijas pupiņām no Vjetnamas. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām atbildīgi audzēt šīs brīnišķīgās kafijas pupiņas, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus nekaitējot planētai.

Pasaules karte ar izceltu kafijas josluPasaules karte ar izceltu kafijas joslu
 

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back