Loading...
Loading...
 
ESPRESSO MILANO
MILĀNAS IEDVESMA
Šo maigo un līdzsvaroto espreso citu vidū izceļ glāsmainā garšu buķete, ko noslēdz samtainas putas ar augļu un pilnīgām notīm un viegli pikants aromāts. Baudiet autentisku itāļu espreso savās mājās!

ELEGANTA NOTS

Nākamā pietura: Milāna. Nogaršojiet šo maigo espreso, lai nokļūtu greznās ambrozija pilsētas ielās, kad vien vēlaties aizbēgt no ikdienas rutīnas.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4

ČETRAS IZCELSMES VALSTIS, VIENA ITĀĻU KLASIKAS PĒRLE

Mūsu espreso ar itālisko garu rodas no rūpīgi atlasītām, izmeklētām kafijas pupiņām, kas nāk no dažādām pasaules daļām. Nogaršojiet maisījumu, kas radīts no vislabākās kvalitātes tīras arabikas no Kolumbijas, Hondurasas un Brazīlijas un robustas no Vjetnamas. Pateicoties mūsu programmai Grown Respectfully (Ar cieņu audzēta kafija), mēs palīdzam audzētājiem un kopienām, kur viņi dzīvo, stādīt šīs vērtīgās kafijas pupiņas atbildīgā veidā, nodrošinot audzētājiem pienācīgas algas un vienlaikus cienot mūsu planētu.

Karte ar izceltu Nescafé Dolce Gusto kafijas teritorijuKarte ar izceltu Nescafé Dolce Gusto kafijas teritoriju
Grande map Brazil

BRAZĪLIJA

Ļoti zems skābums, salda, žāvētu augļu notis

Šīs robustas un arabikas pupiņas, kas ievāktas valsts piekrastes un rietumu daļās, pārsteigs jūs ar bagātīgām un augļainām notīm.

Grande map Colombia

KOLUMBIJA

Izsmalcināta ǀ Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija, ko audzē Taironas pamatiedzīvotāju kopienas svētajā zemē, var lepoties ar augļainu, skābenu un līdzsvarotu garšu. Nobaudiet to, dzerot mūsu Lungo Colombia.

Grande map Ethiopia

VJETNAMA

Nosvērta ǀ Intensīva

Būdama otrā lielākā kafijas ražotāja pasaulē, Vjetnama ir viena no svarīgākajām kafijas ražotājvalstīm. Vairāk nekā 90% ievākto pupiņu ir robusta šķirnes, kas ir ļoti izturīga un satur vairāk kofeīna nekā arabika. Šai tumšajai un pamatīgajai kafijai ir intensīvs un rūgts aromāts.

Grande map Ethiopia

HONDURASA

Viegla | Daudzveidīga | Augļaina

Hondurasā pacietība vienmēr atmaksājas. Kafijas augļi tiek novākti pēc ilgstoša nogatavošanās procesa, un tie sniedz komplicētu un daudzveidīgu aromātu sajaukumu.

Back