Loading...
Loading...
 
ESPRESSO ROMA
ROSĪGAIS GALVASPILSĒTAS GARS
Šīs kafijas biezais krēmīgums un samtainā garšu buķete, ko bagātina grauzdētas upeņu notis, liks jums atkal sajust mūžīgās pilsētas gaisotni. Baudot malku pēc malka, ļaujiet, lai jūs iekaro šīs kafijas smarža, kas atgādina galvaspilsētas garšas.
Espresso Roma Nescafé Dolce Gusto, pasniegts

LAI GALVASPILSĒTA JŪS IEDVESMO

Roma ir slavena ar tās neparasto arhitektūru, leģendāro vēsturi un, protams, ar kafiju. Nogaršojiet Espresso Roma – īstu Itālijas garšas grandu.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4

VISLABĀKAIS

Espresso Roma garša rodas no vērtīga arabikas un robustas maisījuma, kura pupiņas nākušas no Kolumbijas, Brazīlijas, Kamerūnas, Ugandas un Vjetnamas. Pateicoties mūsu programmai Grown Respectfully (Ar cieņu audzēta kafija), mēs palīdzam audzētājiem un kopienām, kur viņi dzīvo, stādīt šīs lieliskās kafijas pupiņas atbildīgā veidā, nodrošinot audzētājiem pienācīgas algas un vienlaikus rūpējoties par mūsu planētu.

Pasaules karte, kur kafijas josta ir izcelta sarkanā krāsāPasaules karte, kur kafijas josta ir izcelta sarkanā krāsā
Grande map Brazil

BRAZĪLIJA

Ļoti zems skābums, salda, žāvētu augļu notis

Šīs robustas un arabikas pupiņas, kas ievāktas valsts piekrastes un rietumu daļās, pārsteigs jūs ar bagātīgām un augļainām notīm.

Grande map Colombia

KOLUMBIJA

Izsmalcināta ǀ Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija, ko audzē Taironas pamatiedzīvotāju kopienas svētajā zemē, var lepoties ar augļainu, skābenu un līdzsvarotu garšu. Nobaudiet to, dzerot mūsu Lungo Colombia.

Grande map Ethiopia

VJETNAMA

Nosvērta ǀ Intensīva

Būdama otrā lielākā kafijas ražotāja pasaulē, Vjetnama ir viena no svarīgākajām kafijas ražotājvalstīm. Vairāk nekā 90% ievākto pupiņu ir robusta šķirnes, kas ir ļoti izturīga un satur vairāk kofeīna nekā arabika. Šai tumšajai un pamatīgajai kafijai ir intensīvs un rūgts aromāts.

Grande map Ethiopia

UGANDA

Augļaina ǀ Skābena

Ugandas kafiju, ko bauda kāzās un kas tiek gatavota, izmantojot senās tradīcijas, uzskata par īstu dārgumu. Izbaudiet tās bagātīgo, ziedaino aromātu.

Back