You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® PERU organiska kafija 12 kapsulas

Jaunā Espresso PERU Cajamarca ir 100% organiska kafija. Intensīva espresso kafija ar koksnes, lakricas, smalku rozā piparu aromātu, un upeņu pumpuru garšas iezīmēm.

Out of Stock
5,00
Intensitāte
Flavor intensity: 8 of 12.
 • Detaļas
 • Sastāvdaļas
 • Atsauksmes un vērtējumi

Jaunā Espresso PERU Cajamarca ir 100% organiska kafija. Intensīva espresso kafija ar koksnes, lakricas, smalku rozā piparu aromātu, un upeņu pumpuru garšas iezīmēm.

Atklāj Espresso HONDURAS CORQUIN un Lungo COLOMBIE Sierra Nevada, divus citus neparastus kafijas stāstus, kas Tavu ikdienu padarīs īpašu.

Product Attributes

Espresso PERU Cajamarca ir 100% organiska kafija.

Cup and capsule Peru augstkalnēs ar tās valdošajiem vējiem Kajamarkas provincē sastopamas neatkārtojamas kvalitātes arabikas kafijas pupiņas, kas audzētas atbilstoši Minga tradīcijām un Dienvidamerikas iedzīvotāju filozofijai, kura balstās uz savstarpēju cieņu un palīdzību.
Peru single pack Pateicoties unikālajam klimatam un kafijas audzētāju īpašām rūpēm par kafiju, tiek saņemta šī augstākās kvalitātes kafija ar neatkārtojamu un intensīvu koksnes, lakricas, smalku rozā piparu aromātu un patīkamu skābuma iezīmi, ko sniedz upeņu pumpuri. Jūs iemīlēsiet šo kafiju! 
TIPISKĀS VĒRTĪBAS100 g pulvera*Sagatavots dzēriena krūzē* 
Enerģētiskā vērtība 1094 kJ
267 kcal
7 kJ
2 kcal
 
Olbaltumvielas 7,7 g    
Ogļhidrāti 0,1 g    
no tiem cukuri 0,1 g    
Tauki 16,9 g    
no tiem piesātinātie 7,6 g    
Šķiedrvielas 36,7 g    
Nātrijs <0,01 g    

IDD:
Eiropā noteiktais ieteicamais daudzums dienā pieaugušam cilvēkam ir 2000 kcal. Individuālās vajadzības ir atkarīgas no vecuma, dzimuma, svara un aktivitātes. Piezīme: informācija par alergēniem — piena kapsula satur pienu un sojas lecitīnu.

Kafijas kapsulas sastāvdaļas:

 grauzdēta malta kafija.

 

 

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® PERU organiska kafija 12 kapsulas

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Vispārējais novērtējums*