Loading...
Loading...
 
Lungo x30
LIELA NENOZĪMĒ PLIEKANU
Itāļu valodā Lungo nozīmē “liela kafija”. Tev tas nozīmē iespēju vēl ilgāk izbaudīt šo izcili līdzsvaroto tasi kafijas ar gauzdētu garšu notīm un upeņu starpnotīm. Baudi šo lielo kafijas tasi, lai gūtu patiesu kafijas baudījumu.
Lungo

IZBAUDI MIRKLI VĒL ILGĀK

Ja tev patīk piebremzēt un nodoties kafijas baudīšanai nedaudz ilgāk, šī būs tava perfektā sabiedrotā. Lungo ir ideālā izmērā tavai rīta rutīnai, vai lai baudītu to jebkurā diennakts laikā, kad vēlies malkot nedaudz vairāk.
hotpoint-1
hotpoint-2

PASAULES LĪMEŅA CEĻOJUMS

Brazīlija, Kolumbija un Etiopija ir trīs valstis, no kurām nākušās pasaules līmeņa arabikas šķirnes pupiņas ļaus tev doties ceļojumā uz zināmākajām kafijas valstīm. Brīnišķīgs kafijas ceļojums, vai ne? Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām izveidot veselīgākas un kvalitātīvākas kafijas plantācijas, vienlaikus uzlabojot stādu produktivitāti, nekaitējot planētai.

Kartē ar izceltu Nescafé Dolce Gusto kafejnīcas zonuKartē ar izceltu Nescafé Dolce Gusto kafejnīcas zonu

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back