Loading...
Loading...
GRANDE INTENSO
Bagātīgas, jaudīgas garšas pasaule
Pārvērt savus rītus ar mūsu Grande Intenso – lielu un piesātinātu tasi ar intensīvas, grauzdētas kafijas aromātu, augļu notīm, kas atgādina tumšos ķiršus, un smalku krema slānīti.
Cappuccino

Iesāc savus rītus ar uzrāvienu!

Ne tikai piecelies, bet arī pamosties! Mūsu Grande Intenso ir ideāli piemērota tiem, kuri meklē papildu enerģijas devu, vienlaikus baudot pilnvērtīgu, noturīgu kafijas garšu no lielas tases.
hotpoint-1
hotpoint-2

 

DZIMUSI INTENSĪVA

 

Kā panākt tradicionālās Grande līdzsvaru, bet ar pievienotu intensitāti? Tas sākas pašos pirmsākumos. Nogaršo 100% arabikas šķirnes kafijas pupiņu no Dienvidamerikas tīro intensitāti. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām atbildīgi audzēt šīs kvalitatīvās kafijas pupiņas, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus cienot planētu.

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Dolce Gusto kafijas plantācija Kolumbijā

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back