Loading...
Loading...
Latte Macchiato Caramel
KAFIJU VAI DESERTU? ABUS!
Vairs nav jāizvēlas starp kafiju un desertu. Vienkārši iegrimsti stingrajās putās, lai atklātu šo piesātināto espresso un gardās saldas karameles notis, zem kurām slēpjas krēmīgs pilnpiens.
Caramel Latte Macchiato

MIRKLIS
TĪRA PRIEKA

Kad nākamreiz vēlēsies palutināt sevi ar kādu gardumu, dari to vēl labāk un putojošāk nekā jebkad! Izbaudi juteklisko taču iespaidīgi gardo latte kafiju jebkurā diennakts laikā, kad vēlies uz mirkli nesteidzīgi izbaudīt dzīvi.
hotpoint-1
hotpoint-2

 

TĀS PAMATĀ IR PREMIUM KVALITĀTES KAFIJA

 

Mūsu Caramel Latte Macchiato pamatā ir tīrs premium kvalitātes arabikas kafijas pupiņu maisījums no Brazīlijas un Kolumbijas apvienojumā ar intensīvām robustas šķirnes pupiņām no Vjetnamas. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām atbildīgi audzēt šīs brīnišķīgās kafijas pupiņas, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus nekaitējot planētai.

Kafijas plantācija Brazīlijā

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back