Loading...
Loading...
Coconut Caffè Latte
AIZRAUJOŠI EKSOTISKA
Atklājot šo trekno latte ar tropisko akcentu, Tu būsi pārsteigts, ka tā ir bez laktozes. Baudi šo ar garšu pārpilno latte kafiju, kas pagatavojama mājās tikai dažās sekundēs.
Coconut Caffè Latte cup

VAI TU ALKSTI DAŽĀDĪBAS?

Eksotisks un uzputots papildinājums Tavam latte kafijas klāstam ar pienu uz augu bāzes. Ja vienkārši vēlies ko pamainīt, nemeklē tālāk un izvēlies mūsu Coconut Caffè Latte. Uz augu bāzes un garšas piepildīta, nekā vairāk. Dod iespēju mūsu Coconut Caffè Latte un dodies ceļojumā uz dienvidiem jebkurā diennakts laikā.
hotpoint-1
hotpoint-2

CENTRĀ IR KVALITĀTE

Mūsu Coconut Caffè Latte centrā ir atlastītu kafijas pupiņu maisījums no Dienvidaustrumāzijas. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām audzēt šīs kvalitatīvās kafijas pupiņas atbildīgi, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus cienot planētu.

World map World map
Brazil coffee plantation

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, Tevi pārsteigs ar bagātīgu garšu un augļu notīm.

Colombia coffee plantation

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots. Izmēģini to mūsu Lungo Colombia kafijā.

Back