Loading...
Loading...
 
Back

Izpētīt mūsu

GENIO S PLUS

Genio S Plus

Kafijas automāts

Genio S Plus

Automātisks | Red | 220V

Genio S Plus ir ne tikai elegants un moderns. Tas dod tev iespējas pagatavot dažādus kafejnīcas kvalitātes dzērienus. Vienkāršā veidā un tieši tā, kā tev garšo. Pieejams divās krāsās.

PRECĪZA KAFIJAS PERSONALIZĀCIJA

Ar Genio S Plus tev tiek uzticēta pilnīga kontrole, lai precīzi pielāgotu dzēriena lielumu un temperatūru. Un tas pat nodrošina tavam iecienītajam espresso papildu intensitāti, kad tas visvairāk nepieciešams.

Pievēršamies tehniskām lietām

Iepazīsti visas sava kafijas automāta detaļas

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6
Dolce Gusto Genio S Plus rozeDolce Gusto Genio S Plus roze

ROTAĻĀJIES, IZVĒLIES UN ŅEM XL

Vienkārši ievieto izvēlēto kapsulu, izvēlies vēlamo tilpumu ar pieskārienu intuitīvi vadāmam LED gredzenam un nospied pogu, lai sāktu dzēriena pagatavošanu. Vai vēlies lielāku izmēru? Ar XL funkciju tu vari baudīt sevišķi lielu tasi dzēriena (līdz pat 300 ml) ar vienu pogas pieskārienu.

BLUETOOTH PIESLĒGUMS

Pilnībā pielāgo savu kafiju ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® lietotni, kas caur Bluetooth pieslēgta tavam kafijas automātam. Pielāgo savas kafijas temperatūru un lielumu, kā arī ieplāno dzēriena pagatavošanu jau iepriekš un saglabā pielāgotās receptes nākamajai reizei.

ESPRESSO PAPILDU ENERĢIJAS DEVA

Ar šo inovatīvo tehnoloģiju kafija tiek samitrināta pirms dzēriena pagatavošanas, kā rezultātā izdodas intensīvāks un koncentrētāks espresso, kad vien to vēlies.

IZSMALCINĀTS DZĒRIENS

Vienkārši ievieto izvēlēto kapsulu, izvēlies vēlamo tilpumu ar tilpuma selektoru un pagriez sviru, lai sāktu dzēriena pagatavošanu. Vai vēlies lielāku izmēru? Ar XL funkciju tu vari baudīt sevišķi lielu tasi dzēriena (līdz pat 300 ml) ar vienu pogas pieskārienu.

TĪRS DARBIŅŠ

Dzīve prasa piepūli, tādēļ kafijas pagatavošanai ir jābūt vienkāršai. Ar Genio S Plus samaltie kafijas biezumi paliek traukā, neatstājot nekādu nekārtību kafijas pagatavošanas vietā.

1 L ŪDENS TVERTNE

Ērti izņemama 1 l ūdens tvertne, lai tu varētu pagatavot vairāk savu iecienīto dzērienu līdz nākamajai tā uzpildes reizei.

TEMPERATŪRAS KONTROLE

Padari vēl personalizētākus savus kafejnīcas stila kafijas, šokolādes un tējas dzērienus ar četriem pieejamajiem temperatūras iestatījumiem. Atklāj gan karsto, gan auksto dzērienu receptes un izbaudi tos!

AUGSTSPIEDIENS

Mūsu augstspiediena sistēma līdz pat 15 bāriem ļauj izvilkt visus aromātus un pārklāt kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu.

ATKAĻĶOŠANAS BRĪDINĀJUMS

Pateicoties iebūvētajai, automātiskajai brīdinājuma sistēmai, ir kļuvis vēl vienkāršāk saprast, kad atkaļķot kafijas automātu. Uzturi to kā jaunu un sāc atkaļķošanu, kad ieslēgšanas/izslēgšanas pogas krāsa kļūst oranža.

1 MIN ECO REŽĪMS

Genio S Touch ir eco režīma funkcija, ar kuru kafijas automāts tiek izslēgts, ja tas vienu minūti nav aktīvi darbojies, lai taupītu enerģiju (A+ enerģijas patēriņa klase).

Karstā un aukstā daudzveidība

Tavs Mini Me kapsulu kafijas automāts ir tik daudzveidīgs, ka tu pavisam vienkārši vari pagatavot arī garšīgus aukstos dzērienus.

Automātisks

Kompaktais un automātiskais NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulu kafijas automāts un tā modernais dizains piestāvēs tavam neatkārtojamajam stilam. Pieejamas 4 krāsas, Mini Me izmērs ir tikai 16 cm (P) x 31 cm (A) x 24 cm (Dz).

ECO REŽĪMS

Ar ērto eco režīma funkciju tavs NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 kafijas automāts automātiski izslēgsies pēc tam, kad 5 minūtes netiks izmantots, kas ierindo šo automātu A klasē enerģijas patēriņa ziņā.

Augstspiediena sistēma

Pagatavo profesionālas kvalitātes kafiju ar biezu, samtainu krema kārtiņu, pateicoties automāta augstspiediena sistēmai (līdz 15 bāriem).

PERFEKTUMA UN VIENKĀRŠĪBAS APVIENOJUMS

Vai esi gatavs kļūt par savu personīgo baristu? Ar Genio S Plus tu vari bez īpašas piepūles pagatavot savu perfekto tasi kafijas. Tieši tā, kā tev patīk.

Svars

2,0 kg

Augstums

27,2 cm

Kafijas automāta piegādātājs

SEB

Vati

1500 W

Ūdens tvertne

0,8 l

Pievēršamies tehniskām lietām

Iepazīsti visas sava kafijas automāta detaļas

Vēlos uzzināt vairāk par šo kafijas automātu

Platums

27,2 cm

Dziļums

28,6 cm

Devu pielāgošana

Svira

Spriegums

110 V

Kafijas automāta garantija

1/2 gads