You have reached the website

SIzrādiet nedaudz mīlestības un rūpju savam kafijas automātam, lai pēc iespējas
ilgāk baudītu brīnišķīgo kafijas garšu.

Viss, kas Jums jādara, lai turpinātu baudīt lielisku kafiju, – jāizrāda nedaudz mīlestības savam kafijas automātam. Pārbaude katrā lietošanas reizē, kā arī atkaļķošana un kafijas tauku nogulšņu likvidēšana ik pēc 3―4 mēnešiem nodrošinās, ka Jūsu kafijas automāts būs lieliskā stāvoklī. Gatavošana ar mīlestību nevarētu būt vienkāršāka.

1Atliciniet laiku kafijas automāta apkopei

Kafijas automāta atkaļķošana ir pavisam vienkārša. Jums to vajadzētu izmēģināt un veikt ik pēc trim mēnešiem vai 400 lietošanas reizēm, lai Jūsu kafijas automāts būtu laimīgs. Lai uzzinātu, kā to paveikt, noskatieties mūsu video instrukciju.
 

2Lai plūst mīlestība

Katram kafijas automātam ir savs aizsērējumu tīrīšanas rīks. Noskatieties video instrukciju, lai uzzinātu, kur tas atrodas un kā to lietot.

 
 

3Ievērojiet tīrību


Ikdienas tīrīšana nebūt nav mocības un tā nodrošinās, ka Jūsu kafijas automāts nekad nepārstās darboties. Vienkārši ievietojiet kapsulas turētāju trauku mazgājamajā mašīnā, notīriet aizmugurējo paneli un pilienu savākšanas paliktni ar mitru drānu un gatavs – prieks Jums, prieks kafijas automātam, prieks visiem! 

 

Ja Jums rodas jautājumi, lūdzu, apmeklējiet mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu vai sazinieties ar mums.