You have reached the website

KAFIJAS AUTOMĀTA GARANTIJA

Garantija krups nescafé® dolce gusto® kafijas automātiem

KRUPS piedāvā garantiju kā papildu labumu, kas neietekmē klienta likumā noteiktās tiesības. Espreso automātiem KRUPS sniedz garantiju pret mehāniskiem vai elektriskiem bojājumiem 24 mēnešu laikā no iegādes brīža. Saglabājiet pirkuma kvīti kā pirkuma iegādes apstiprinājumu.
KRUPS piedāvā garantiju kā papildu labumu, kas neietekmē klienta likumā noteiktās tiesības. Espreso automātiem KRUPS sniedz garantiju pret mehāniskiem vai elektriskiem bojājumiem 24 mēnešu laikā no iegādes brīža. Saglabājiet pirkuma kvīti kā pirkuma iegādes apstiprinājumu.

Garantiju nevar attiecināt uz citiem produktiem.

Garantija neattiecas uz:

- bojājumiem, kas radušies produkta nepareizas vai nolaidīgas lietošanas dēļ, vai ja produkts ticis lietots neatbilstoši instrukcijai;
- bojājumiem, kas radušies, ja produktam nav veikta pienācīga apkope saskaņā ar norādījumiem (atbilstoša atkaļķošana, tīrīšana);
- produktā iekļautajiem stikla vai porcelāna izstrādājumiem; - bojājumiem, kas radušies, lietojot produktu cita sprieguma elektrotīklā, nekā tas ir norādīts uz produkta;
- produktiem, kas ir pārdoti ārpus Apvienotās Karalistes; - bojājumiem, kas radušies, ja produkts tiek lietots citiem nolūkiem, nevis lietošanai mājās;
- normālu produkta nolietojumu; -bojājumiem, kas radušies preces pārslogošanas, nepareizas lietošanas, lietotāja nevērības vai nejaušības dēļ;
- jebkādām izmaiņām vai produkta labojumiem, kurus nav veicis pilnvarots pārstāvis;
- piederumiem, piemēram, filtriem, aizvariem utt., kuru kalpošanas ilgums ir ierobežots.

Uz šīm detaļām garantija neattiecas un tās ik pēc laika jāatjauno.

Ja Jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums šajā vietnē vai zvanot mūsu klientu apkalpošanas komandai pa tālruni 67508056 vai 67717060.

 

Garantija delonghi nescafé® dolce gusto® kafijas automātiem

Šī garantija attiecas uz visiem DeLonghi un Dolce Gusto markas produktiem (uz produkta jābūt norādītiem abiem zīmoliem).

Uz ko attiecas garantija?
Mēs garantējam, ka precei nebūs materiāla vai ražošanas defektu. Šī garantija noteic, ka mūsu pienākums ir salabot bojātās detaļas rūpnīcā vai sertificētā tehniskās apkopes centrā, izņemot bojājumus, kas radušies produkta pārvadāšanas laikā. Ja produkts tiek aizstāts vai atdots, tas jānosūta atpakaļ, samaksājot pasta izdevumus, un tam līdzi jābūt pirkuma apstiprinājumam. Par salabotās vai jaunās iekārtas nosūtīšanu maksā uzņēmums. Garantija ir spēkā tikai tad, ja iekārta tiek izmantota maiņstrāvas apstākļos saskaņā ar iekārtas komplektā iekļauto lietošanas instrukciju.

Cik ilgi garantija ir spēkā?
Garantija ir spēkā divus (2) gadus no pirkuma kvītī norādītā preces iegādes brīža un attiecas tikai uz preces sākotnējo pircēju.

Uz ko neattiecas garantija?
Garantija neattiecas uz produkta bojājumiem, kas radušies tādu izmaiņu vai labojumu laikā, kas ir veikti ārpus mūsu rūpnīcas vai pilnvarotajiem servisa centriem, kā arī uz iekārtām, kas tikušas pakļautas bojājumiem, nepareizai un nevērīgai lietošanai vai negadījumiem. Garantija neattiecas arī uz secīgiem un netīšiem bojājumiem, kas radušies produkta lietošanas laikā vai līguma noteikumu vai šīs garantijas noteikumu pārkāpšanas rezultātā. Garantija neattiecas uz iekārtām, kuru bojājumi radušies, ja prece nav atkaļķota saskaņā ar komplektā iekļauto ražotāja instrukciju.

Kā saņemt servisa pakalpojumus?
Ja ir nepieciešams remonts vai Jums ir citi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums šeit vai zvaniet pa mūsu klientu apkalpošanas tālruni 67508056 vai 67717060.

Iepriekš minētā garantija aizstāj citas garantijas un pārstāvības. Visas tajā iekļautās garantijas ir ierobežotas iepriekšminētajam garantijas periodam.
DeLonghi/Dolce Gusto nav pilnvarojis nevienu personu vai uzņēmumu uzņemties jebkādas saistības par to ierīču pārdošanu vai lietošanu. Šī garantija Jums sniedz īpašas likumiskās tiesības, un Jums var būt arī citas tiesības, kas ir atkarīgas no valsts, kurā atrodaties.