Loading...
Loading...
 
Grande

SVAIGI SAMALTS GARDUMS

Sajūti svaigi grauzdētas kafijas aromātu caur smalku, zīdainu krema virskārtu un baudi tās bagātīgo garšu ar patīkamām maigu graudu un augļu notīm, kas atgādina sarkanās vīnogas.

Grande

Uzlabo savu rīta ritmu.

Rīt sāc dienu ar ko lielu ar mūsu bagātīgo Grande. Tev patiks, kā svaigi pagatavotas kafijas aromāts piepildīs telpu, pirms sajutīsi, kā garšo šī neticami maigā, neticami garšīgā kafija lielā tasē.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

TASE LIELISKAS KAFIJAS AR LIELISKU IZCELSMI

Sajūti garšas atšķirību, kas piemīt premium kvalitātes kafijas pupiņu maisījumam no Dienvidamerikas un Austrumāfrikas. Pateicoties programmai "Grown Respectfully", mēs palīdzam fermeriem un fermeru kopienām atbildīgi audzēt šīs kvalitatīvās kafijas pupiņas, nodrošinot viņiem taisnīgus ienākumus, vienlaikus nekaitējot planētai.

Karte ar izceltu Nescafé Dolce Gusto kafijas apgabaluKarte ar izceltu Nescafé Dolce Gusto kafijas apgabalu

HONDURASA

Viegla | Sarežģīta | Augļaina

Hondurasā pacietība atmaksājas. Kafijas ķirši tiek novākti pēc ilga nogatavināšanas perioda, radot daudzveidīgus, sarežģītus aromātus.

Kolumbija

Izsmalcināta | Līdzsvarota

Šī bioloģiskā kafija ir audzēta Taironā, ko vietējās kopienas uzskata par svēto zemi. Kafijas aromāts ir patīkami augļains, skābens un līdzsvarots.

Brazīlija

Nedaudz skābena, salda riekstu garša

Šīs robustas un arabikas šķirņu kafijas pupiņas, kas ievāktas gan piekrastē, gan valsts rietumos, tevi pārsteigs ar bagātīgo garšu un augļu notīm.

Nescafé Dolce Gusto kafijas automāts Genio S un dzērienu katalogsNescafé Dolce Gusto kafijas automāts Genio S un dzērienu katalogs

Izgatavots, lai radītu labāko krema

Ar maksimālo sūkņa spiedienu 15 bāri
mūsu kafijas automāti ir ne tikai stilīgi.

Back